.

.

New
(2500pcs) #8-32 X 1/4 Безбедност Машина Завртки Копчето Главата Хексадецимален Штекер Pin Нерѓосувачки Челик Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, AFTPR

(2500pcs) 8-32 X 1/4 Безбедност Машина Завртки Копчето Главата Хексадецимален Штекер Pin Нерѓосувачки Челик

DEN 736.80

Количина на стоки
Достапно

#8-32 X 1/4. Машина Завртки.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск. 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (18-8).Подесувате Отпорни/Security Fastener Машина Завртки #8-32 X 1/4" Одморите=5/32" Копчето Главата Хексадецимален Штекер Pin се Вози на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8) произведено во САД.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат