.

.

New
ECSWP MDWJ Класичен Ретро Машина за Шиење Модел Украси Смола Мебел Старата Машина за Шиење Минијатурни Занает Бар Кафе Дома Декорација Подароци

ECSWP MDWJ Класичен Ретро Машина за Шиење Модел Украси Смола Мебел Старата Машина за Шиење Минијатурни Занает

DEN 6001.20

Количина на стоки
Достапно

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 100% Сосема нов и висок квалитет!.Убав украс за вашата соба,бар,канцеларија,кафуле и др.Тоа е исто така најдобриот подарок, и повеќето елегантен и префинет декорација.Големина : 16x10x15cm/6.3x3.9x5.9".Материјал : Смола. 100% Сосема нов и висок квалитет!Убав украс за вашата соба,бар,канцеларија,кафуле и др.Тоа е исто така најдобриот подарок, и повеќето елегантен и префинет декорација.Големина : 16x10x15cm/6.3x3.9x5.9"Материјал : Resin Color : Како Picture Quantity : 1pc Packaging : 1pc/pack Package вклучуваат : 1 x Смола Машина за Шиење Оркестарот Информации : 1. Поради светлината разлика, боја може да биде малку different2. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник measurement Manually мерење на големината, не може да биде грешка од 1-3 см.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат