.

.

New
Andy Warhol Мерилин Око Маска

Andy Warhol Мерилин Око Маска

DEN 387.60

Количина на стоки
Достапно

На Andy Warhol Мерилин Око Маска е тука да ви помогне да добие остатокот ви треба.Ова око маска карактеристики Warhol"s икона Мерилин Поп-Арт уметничко дело со свилен конец пополнување и сатен надворешноста дека ќе го задржи надвор од светла!• Кутија Големина : 8.5 x 4.75 x 1.125", 216 x 121 x 29 mm• Два дела кутија со ацетат прозорец• Прилагодливи еластична трака• Надворешни : Сатен (97% полиестер + 3% spandex)• Полнење : Свила конец (100% полиестер влакна) е Основан во 1979 година, Galison започна својот бизнис, работа со музеите за да се направи уметник слики широко достапни во форма на добро дизајнирани производи од хартија.Денес, Galison има широк пристап со мисијата на создавање на канцелариски материјал, подароци, загатки и игри кои носат уметност во животот на луѓето.Ние се гордееме на нашата способност да се донесе уметност во секојдневниот живот со нашата колекција на канцелариски материјал и подарок производи.Еден од белегот на Galison е нашиот фокус за соработка со нови и познати уметници и илустратори.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат