.

.

New
Око Маски, Безбедна и Здрава Трајна Хидратација Под Око за Дома за Патување(Злато)

Око Маски, Безбедна и Здрава Трајна Хидратација Под Око за Дома за Патување(Злато)

DEN 691.20

Количина на стоки
Достапно

ОКО ОБНОВА : Каже збогум да уморни очи, фини линии, брчки, темни кругови под очите подпухналост и губење на цврстината.БЕЗБЕДНА и ЗДРАВА : Овие око маски се многу безбедни и здрави, што може да обезбеди се што твоите очи кожата треба.КОЛАГЕН : им Помагаат на кожата да остане цврста и здрава.Враќање на еластичноста на вашата кожа и да се намали подуени очи, брчки, врани нозе, finelines и темни кругови под очите.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овие око маски се многу лесен за употреба, само 4 чекори се потребни, обезбедување на поголема погодност.На ХИДРАТАЦИЈА : Овие око маски, може да се обезбеди инстант и трајна хидратација на кожата околу очите.Многу ефикасни во одбрана чувствителна кожа од животната средина агресори како загадувањето на воздухот и временска прогноза.Функција : 1. БЕЗБЕДНА и ЗДРАВА : Овие око маски се многу безбедни и здрави, што може да обезбеди се што твоите очи кожата треба.2. ОКО ОБНОВА : Каже збогум да уморни очи, фини линии, брчки, темни кругови под очите подпухналост и губење на цврстината.3. На ХИДРАТАЦИЈА : Овие око маски, може да се обезбеди инстант и трајна хидратација на кожата околу очите.Многу ефикасни во одбрана чувствителна кожа од животната средина агресори како загадувањето на воздухот и временска прогноза.4. КОЛАГЕН : им Помагаат на кожата да остане цврста и здрава.Враќање на еластичноста на вашата кожа и да се намали подуени очи, брчки, врани нозе, finelines и темни кругови под очите.5. ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овие око маски се многу лесен за употреба, само 4 чекори се потребни, обезбедување на поголема погодност.Спецификација : Предмет Тип : Око Masks Material : ABSQuantity : 10 Pcs Shelf Живот : 3 Години Пакет Листата : 10 x Eye Маски.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Eye Masks
Material:
ABS
Quantity:
10Pcs
Shelf Life:
3 Years
Package List:
10 xEye Masks :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат