.

.

New
TURECAP Леплив Фластер Користи Постојано, Додатоци Колекции во Простор за Складирање/Пакет/Дневно Домаќинство/Партија, 20000x10x.1(MM), Виолетова, 2 (Проекти) Лепливи Ленти за

TURECAP Леплив Фластер Користи Постојано, Додатоци Колекции во Простор за Складирање/Пакет/Дневно Домаќинство/Партија,

DEN 183.60

Количина на стоки
Достапно

Производот е шарени, на тој начин, тоа е многу препознатлива.Можете да ја одберете големината слободно.Тоа може да се користи за пишување без да остават остатоци лепак.Производот минува без проблеми.Зелена материјали се хигиенски и здрави.Применливи Прилики : Простор за Складирање / Пакет / Дневно Домаќинство / Партија / Роденден / Декорација / Фабрика / Салон / Desktop / Хардвер Продавница Боја : Виолетова Материјали : Хартија Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 110(G) Должина : 20000(MM) Ширина : 10(MM) Висина/Дебелина : .1(MM) Пакет се Вклучени : 2 (проекти) Лепливи Ленти За Индустријата за Пакување Карактеристики : производот е шарени, на тој начин, тоа е многу препознатлива.Можете да ја одберете големината слободно.Тоа може да се користи за пишување без да остават остатоци лепак.Производот минува без проблеми.Зелена материјали се хигиенски и здрави.Овој производ е не - надразнување мирис.Производот е издржлив, поради неговата дебелина, и тоа изгледа мазна и круг.Производот е лесно да се солза со силна лепливоста.Напомени : На залепени материјал треба да се чува суво и чисто, во спротивно сврзување ефект на касетата ќе бидат погодени.Вие треба да ги користите одредена сума на сила за да се направи добра врска помеѓу лента и објектот за да бидат снимени.Избегнувајте сончева светлина за да се спречи остаток лепак феномен.Исто лента ќе покажуваат различни резултати во различни средини и со различни леплива објекти како што се стакло : метал и пластика.Вие треба да се обиде на објектот пред да го користите и во големи количини.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат