.

.

New
Сина Цвеќиња Цвет Екстра Дебели Јога Мат - Еко Пријателски Не се Лизга Вежба & Фитнес Мат Тренингот Мат за Сите видови на Јога, Пилатес и Подот Вежби 72x24in

Сина Цвеќиња Цвет Екстра Дебели Јога Мат - Еко Пријателски Не се Лизга Вежба & Фитнес Мат Тренингот Мат за

DEN 1151.76

Количина на стоки
Достапно

Големина : 72×24×0.25 ВО/ 183×61 X 0.6 CM, Екстра Долг Дебели Мат Обезбедува Удобност За Луѓето Од Сите Форми И Големини.Материјал : јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, 100% Не се Токсични, Не ЕВА, Без ПВЦ, Нема Штетни Хемикалии Безбедни за Употреба.Против Пролизгување & Анти-Солза : Со Двоен Двострано Анти-пропадна Површини.Оваа Јога Мат Доаѓа Со Одличен Лизга Отпорни Предност За Да Се Спречи Повреди.Исклучителна адаптибилност стабилност ви овозможува да го задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил. 1/4"екстра дебели висока густина соочи може да се избегне болките во колената и лактите при истегнување & тонирање вежбање.Повеќенаменски : Идеален Мат За Различни Видови На Јога Практика, Како што се : Vinyasa Јога, Пилатес, Други Фитнес Салата Вежби И Вежби.Оваа Премија се Печати Јога Душеци ви помогне да бидете мотивирани и фокусирани, да обезбеди стабилен, леплива не се лизга површина за вашата јога пракса.Совршен за дома или студио употреба.Исклучителна Адаптибилност Ви Овозможи Да Се Задржи Својата Рамнотежа Во Текот На Секоја Вежба Стил.Лесни Јога Мат Е Внимателен Подарок За Себе, Вашите Пријатели Или Вашиот Љубовник Кои Сакаат Да Имаат Жешка Јога, Bikram Јога, Пилатес.Спецификации : Димензии : 72×24×0.25 инчи (183×61 x 0.6 cm) Материјал : Нов материјал на TPE единствено еднострана Прилагодено Печатење Пакетот Вклучува : 1 × Јога Мат, Топли совети : 1)вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2)ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. 3)Нормално, ние ќе брод во 1-3 дена според вашата нарачка статус, и тоа ќе биде потребно за 2-3 недели, за да пристигнат на вашата страна. 4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат