.

.

New
Мебел Нозе 4pcs Тв Мебел Нозе за на Маса Златна Кафе Чаир, Троседот Нозе Dressers Бања Кабинет Нога Хардверски Додатоци Мебел Нозе (Боја : Црна, Големина : 6cm)

Мебел Нозе 4pcs Тв Мебел Нозе за на Маса Златна Кафе Чаир, Троседот Нозе Dressers Бања Кабинет Нога Хардверски

DEN 2270.64

Количина на стоки
Достапно

Високо-Квалитетна Селекција - Изработени од висока цврстина железо со трајност и силна носивоста.Тежина Капацитет е 300 кг/ 135 килограми по нога (Приближно).Нема потреба да се грижите за тоа што ќе биде прекината поради тешка тежина.Одлична Изработка - На површината била третирана со electroplating боја, така што тоа е отпорни на абразија и отпорност без rusting.Во долниот дел на ногата, не е гумена подлога која може да се заштити кат од се носи од страна на мебел.Дизајниран за Флексибилност - Сјајни злато мебел нозе може да се компатибилни со многу модерно дизајниран мебел.Значи, тоа е погодно за да го инсталирате, и да го замени стариот/ оштетени нозе со себе.Не само совршен за троседот, но исто така и за каучот, столици, љубов седишта, османлиите, шкафови, и други DIY мебел.Сите додатоци што се предвидени за вас, па вие само треба едноставно да се поврзат, да се инсталира и да се стегне accessaries за употреба; тоа е многу лесно да го замени стариот мебел нозе, да ви донесе различен и убаво искуство.Одличен начин за да се зголеми вашиот реновирање модерен шарм.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат