.

.

New
ZHUAN Европската Мебел Нозе Прилагодливи Мебел Поддршка Нозе ТВ Табела Поддршка Нозе Замена Алуминиум Легура Кујнската Маса Нозе Хардверски Додатоци Сет на 4

ZHUAN Европската Мебел Нозе Прилагодливи Мебел Поддршка Нозе ТВ Табела Поддршка Нозе Замена Алуминиум Легура

DEN 1528.80

Количина на стоки
Достапно

☞Четири бои, сатен сребрена / црна / бранеа сребрена / бела, убава стил, широко се користи во повеќето мебел Производ димензии 8 см (во 3.1), 10 cm (3.9 во), 12 cm (4, 7), 15 cm (5.9 во), изберете вистинската големина. ☞Висок квалитет метал алуминиум материјал, парична казна површински третман, оксидација отпор, долгорочна употреба, без промена на бојата, не е лесно да се скрши. ☞Основа е направен со висок квалитет гумена подлога, која може прецизно да се прилагоди на висината без нервира тоа.Кога заштитата на подот, нема бучава кога се движат. ☞Задебелена плоштадот цевка ѕид, поголема товарот капацитет, стабилна поддршка од околу 200 килограми, стабилни и не се деформирани инсталација. ☞Тема висина може да се прилагоди, директна ротација на вредноста, идеален фино прилагодување на висината 1mm-10мм, премногу висока ќе влијае врз носивоста.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат