.

.

New
MroMax 4PCS Мебел Влошки Лепило ЕВА Влошки 60mm/2.36 4mm x/0.16(LxT) Црна Круг

MroMax 4PCS Мебел Влошки Лепило ЕВА Влошки 60mm/2.36 4mm x/0.16(LxT) Црна Круг

DEN 193.20

Количина на стоки
Достапно

【Производ Димензија】 Дијаметар : 60mm/2.36"; Дебелина : 4mm/0.16". 【Производ Карактеристика】 Користите овие ЕВА влошки за намалување на бучава додека се движат мебел и заштита на вашиот тврдо дрво, керамика, плочка, линолеум подови и сите други тврди површини од грозен гребнатини. 【Лесно да се инсталира】 Чистење на мебел нозе прво, кора, и се држи на мебел влошки.Мебел нога треба да бидат исчистени од било нечистотија, остатоци или песок за да се обезбеди силна врска. 【Производ Функција】 Заштита на подови од гребнатини и да ги зачувате вашите мебел нозе, исто така, може да се избегне мебел од подвижни или лизгање наоколу. 【Пакет Содржина】 4 PCS x Авто-Стап ЕВА Мебел Влошки.Mro Max Авто-Стап ЕВА Мебел Подлога Спецификација : име на Производот : Авто-Стап ЕВА Мебел Подлога Бренд : Mro Max Дијаметар : 60mm/2.36"Дебелина : 4mm/0.16"Материјал : Пластични Боја : Црна Опис : 1. Нашите ЕВА влошки имаат здрав лепило кое не им дозволува да падне надвор од мебел нозе и цврсто држете го влошки за долго време. 2. Мебел влошки заштита на кат површина од гребнатини и scuffs.Никогаш повторно се слушне досадни стружење звукот на стол, се турка против цврста површина, нашите ЕВА влошки да помогнат во намалување на бучавата. 3. Нашите дрво кат заштитници се вклопи во било кој тип на стол нозе, мебел нозе и друг мебел дома, electricals и други предмети : стол, кревет, столици, троседот, отоманската, регулируема облегалка, маса, вечера и кафе на маса и така натаму. 4. Ставање на нашиот ЕВА мебел влошки за нозете на вашиот мебел за да се избегне гребење или scuffing вашите прекрасни дрвени, ламинатни или tiled подови.Заштита на вредноста и убавината на сите катови со трајни мека мебел влошки за нозете на сите мебел. 5. Самолепливи ЕВА влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабинети, шалтери, табела блузи, тврдо дрво, линолеум, винил, плочки, мермер. Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме потврдете го големината треба пред да го купат. 2. 1~2 cm податоци грешка е дозволено.Ви благодариме за вашето разбирање. 3. Вистински производ можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување и боја поставката на секој поединец да го следи.Ве молиме овозможи на мало боја разлика.Пакет содржина : 4 PCS x Авто-Стап ЕВА Мебел Влошки.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат