.

.

New
NHXFC Кујна Placemats Лен Burlap Маса Душеци, Не се Лизга Место Душеци Farmhouse Tablemats за Божиќ/Благодарноста Вечери, Божиќ Бела Светлина, Крушка на Сива Позадина - Pack of 4

NHXFC Кујна Placemats Лен Burlap Маса Душеци, Не се Лизга Место Душеци Farmhouse Tablemats за Божиќ/Благодарноста

DEN 1045.92

Количина на стоки
Достапно

Поли-памук.Увезени. ✿ Совршен Квалитет : Трајни премиум полиестер ткаенини placemats се издржливи и обновливи, не исчезнува, без брчки, не го соберете.Лесно може да се здипли и врши за надворешна употреба. ✿ Placemats Големина : Поставување на 4/6 Табела Placemats, секој еден мерки 18"x 12" (45cmx30cm).Совршен за да се декор вашата маса на било кој стил. (плоштад маси, тркалезни маси, правоаголни маси). ✿ Не се Лизга & Топлина Доказ : не се лизга и топлина доказ карактеристики на маса душеци може ефикасно да се заштити tabletop на било каков материјал да се спречи гребнатини и scalding.Продолжи животот на табелата.Големина на : Поставување на 4 Placemats WHY ТРЕБА ТАБЕЛА ДУШЕЦИ?- Исклучителна шема дизајн се рефлектира на вашиот добар вкус - Може да бидат заменети со било стил на домашна декорација - Едноставно појавување може да се користи за да се зголеми среќата на life WHERE МОЖЕ да СЕ КОРИСТИ?- Дома, хотел и бизнис канцеларии, конференциски маси, кујната маси - Темно дрво маса, стаклена маса, дрвени farmhouse table WHAT Е ВО ПАКЕТ?- 4/6 парчиња памук, лен Placemats (18 x 12 инчи (45 x 30 см) )НЕКОИ СОВЕТИ : 1. Не се стави во микробранова печка.2. Поради различни слика резолуција, и прилагодувањата за екранот на компјутерот, боите може да биде малку поинаков.3. Ве молиме да дозволи отстапување од 1-2 см се должи на рачно да ги намали.4. Ако имате било какви прашања во врска со нашите placemats, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат