.

.

New
Разубават меки soxo печати Bitcoin 1

Разубават меки soxo печати Bitcoin 1

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Производот е направен под висока температура.Димензија е 39cm.Направени со висок квалитет трајни синтетички материјал.Материјал : Памук.полипропилен убава soxo дизајн Bitcoin 1. Разубават меки soxo печати Bitcoin 1made од памук.Ако треба дизајн : 1. Фото дека за прилагодено дизајн треба да биде не помалку од 800*800.2. Дизајн ќе пристигне во рок од 12 часа.3. Место цел.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас.Во рок од 24 часа за превозот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат