.

.

New
Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Nokia X20 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Nokia X20 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 5519.76

Количина на стоки
Достапно

Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.Врз основа на внатрешни тестирање.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Сите права се задржани. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Nokia X20 за сите тоа го прави. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 1 TB за Nokia X20 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат