.

.

New
DESTACO 030-1-D-2400 Серија 030 Хидраулични Двојно Дејство Замав/Повлече Менгеме, Левата Рака Замав Насока, 2400lb Сила, 4 SAE Порта, 1.12 Stoke, 4.96 Висина

DESTACO 030-1-D-2400 Серија 030 Хидраулични Двојно Дејство Замав/Повлече Менгеме, Левата Рака Замав Насока,

DEN 1466.40

Количина на стоки
Достапно

Напредни фоки и стакло се користат посебно, високо носат-отпорни, конструкција за долг циклус живот и 5.000 PSI операција.Тројно песна клипот род дизајн за областа прилагодливи замав насока.Појачани и тешко хром позлатен клипот прачка за зголемена сила и отпорност на абење.Напредни метал третирани тело за супериорен во однос на абење и отпорност на корозија.MRO осветленост дизајн.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат