.

.

New
SANPU Извор на Моќност 60W 12V LED Напојување Возачот AC-DC Осветлување Трансформатор Rainproof за Надворешна Светлина Ленти Led диоди 12 Volt (SANPU FXX60-W1V12)

SANPU Извор на Моќност 60W 12V LED Напојување Возачот AC-DC Осветлување Трансформатор Rainproof за Надворешна

DEN 806.16

Количина на стоки
Достапно

Висок квалитет.Модерен rainproof дизајн.Фабриката директно продажба.Професионален водич пред & после продажбата. 100% Нов во оригинално пакување.Достапни следење на информации, USPS за Стандард превозот услуга (15-25 дена) & DHL за Забрзан превозот услуга (3-7 дена), освен FBA. 2 години фабрика гаранција и долга работа животниот век.Наплата/замена за било каков проблем во 1-ва година.Половина цена добие нов еден за секој проблем во 2 година.Автоматска Заштита : краток спој, во текот оптоварување, во текот на напон, над температурата и inrush струја.ПАРАМЕТАР(FXX60-W1 V12) Тип : Константен напон единствен излез Влезен Напон : 100-240 V AC (264 V AC врв) Текст Фрекфенција : 50/60 Hz Излез Напон : 12 V DC Излезна Струја : 0-4А - (5 A врв) Излезна Моќност : 0-48 W (60 W врв) Фрекфенција : 65k Hz ФУНКЦИЈА Школка Материјал : Алуминиум Боја : Сребро Заштита на Ниво : IP 23 (Надворешна употреба, rainproof) Водоотпорен : Нема Работната Средина : -20~+60 целзиусови степени, 20%~90% RH Фан : Без Ладење Метод : Слободен воздух конвекција Variabl Отпорник(+V ADJ) : Без Употреба : Led диоди само на КВАЛИТЕТОТ на Потекло : Шенжен, Кина Сертификат : CE, Ro HS Гаранција : 2 години ПАКЕТ Пакување : Двоен-дек картон боја кутија & меур пакет Пакет Содржина : 1 парче напојување НИ приклучок : Нема Производ Големина : L x W x H=111 x 82 x 44mm Производ Тежина : 0.26 кг.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат