.

.

New
AH15P-5 - Висок Напон DC/DC Конвертор, Фиксна, Прилагодливи, 1 Излез, Позитивен Излез, Од 1,5 W, 1.5 kV

AH15P-5 - Висок Напон DC/DC Конвертор, Фиксна, Прилагодливи, 1 Излез, Позитивен Излез, Од 1,5 W, 1.5 kV

DEN 5487.60

Количина на стоки
Достапно

Цена За : Секоја DC / DC Конвертор Излез Тип на : Фиксен, Прилагодлив Бр.на Излези : 1 Излезен Поларитетот : Позитивен Излез Излезна Моќност Максимална : 1.5 W Излезен Напон - Output 1 : 1.5 k V Излезниот Напон - Излез 2 : - Тековната Излез - Излез 1 : 1m A Излез Тековната - Излез 2 : - Влезен Напон DC Мин : 700m V Влезен Напон DC Max : 5 V DC / DC Конвертор Тип : НАТОПИ.DC / DC Конвертор Монтажа : Преку Дупка Одобренија & Стандарди : CE, УЛ Ширина : 11.43 mm Висина : 6.35 mm Длабочина : 23.37 mm Палета на производи : Серија.AH15 P-5 - Висок Напон DC/DC Конвертор, Фиксна, Прилагодливи, 1 Излез, Позитивен Излез, Од 1,5 W, 1.5 k V.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат