.

.

New
Станот Plug Моќ Лента со USB, NTONPOWER Патување Моќ Лента Продолжување Мозок 5 ft, Компактен Ноќната Станица за Полнење со 3 Штекер и 2 USB, Ѕид за Дом, Канцеларија, Dorm Соба Essentials

Станот Plug Моќ Лента со USB, NTONPOWER Патување Моќ Лента Продолжување Мозок 5 ft, Компактен Ноќната Станица

DEN 1031.52

Количина на стоки
Достапно

【Рамен Plug Продолжување Кабелот за напојување и Ѕидниот Mountable】- простор-заштеда на дизајн на прав агол рамен приклучок овозможува на кабелот за напојување за да седат блиску до ѕид, така што таа може лесно да биде скриена во задниот дел на мебел.Ѕид моќ лента има 2 клучалката отворот на задната страна и лепило налепница влошки за ѕид-монтирани опции, па можете да монтирање на ѕид, ноќната или биро, нема повеќе трчање неуредна испреплетени жици надолу кон подот штекер. 【Десктоп Моќ Лента со USB Порти】 - Ова 3 Места Моќ Лента Рамен Приклучок со 2 USB Порти, не дава 5 V/2.4 макс полнење струја во едно пристаниште во исто време, ќе работи одлично на вашиот ноќната, дома, dorm соба и за статистика табела биро да се справи со вашиот Bluetooth звучници, лаптопи, паметни телефон, падовите, камера и батерија, Поттикне БЕЗ различни конвертори, зачувајте го вашиот простор и да се направи вашиот десктоп организирани. 【Компактен и Пренослив 5ft Продолжување Кабелот】 - Тоа е во совршена големина која одговара на правото во вашата дланка.Тенок и лесен дизајн не заземаат многу простор во кеса или тежат на вас долу. 5 ft долг кабелот за напојување, да добијат лесен пристап до место, што е тешко да се постигне,, оваа мала моќ газа е погоден за некои хотели, канцеларија, кујна, спална соба или dorm соба со ограничена моќ места. 【Изградена-во Полн Круг Заштита】 - NTONPOWER 3 prong продолжување мозок е направен од висок сила оган-отпор ABS+PC школка, што го прави огноотпорни до 1382 F. High-end солидна кондензатори се обезбеди целосна заштита од електрични краток спој, со текот на топлина, во текот на полнењето, во текот на сегашните и напон над опасност.црна моќ лента се сертифицирани од страна на FCC За излез од секоја USB порт може да достигне до 2.4 A. 3. 5 Метарски Продолжетоци Мозок - Ова долго продолжување кабелот моќ лента има 5ft долг кабелот за напојување, кој ќе ви овозможи да се одржи оваа работна станица за полнење многу далеку од ѕидниот штекер за состанок со вашиот насочуваат полнење потреби. 4. Прав Агол Рамен Plug - 45° агол рамен plug дизајн го задржува други ѕид места слободни и идеален за тесни простори како зад мебел. 5. Мала и Компактна големина - Тоа е мало проширување мозок, многу класичен изглед; Компактно тело го прави лесно да се вклопи во било тесниот простор, идеална за дома, канцеларија и во други ситуации. 7. Пламен-Retardant Материјал - Оваа црна продолжување мозок, со повеќе места е направен од огноотпорни материјали ABS и КОМПЈУТЕР, кој може да носи висока температура до 1382℉, ќе помогне да се елиминира грижи на оган опасности при користење на mountable моќ лента со рамен ѕидниот приклучок и да го продолжи својот животен век. 8. Внимателен Заштита - Ова биро моќ лента е безбедноста дизајниран со прегрее, во текот-напон, над-струја, кратки-коло заштита на системот.Сертифицирани од страна на FCC & Ro HS,Тоа е 100% безбедни за вас да ги користите.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат