.

.

New
Биро Работ Менгеме Моќ Лента, Десктоп Штекер Менгеме Планината со 2 USB Порти,3 АС Места,PD USB-C Моќ Места,Mountable Биро Штекер Отстранлив Моќ Приклучоци со 6.56 ft Мозок (Црна)

Биро Работ Менгеме Моќ Лента, Десктоп Штекер Менгеме Планината со 2 USB Порти,3 АС Места,PD USB-C Моќ Места,Mountable

DEN 815.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [5-во-1 Биро Менгеме Моќ Лента] : Напон : 125 V, Тековни : 12, го Оценувате : 60 HZ,секоја страна USB-НА порти : 5 V/2.1 A ,Max 2.1 A/порта.PD USB-C порти : 5 V/3А,9 V/2 A,12 V/A. 1.5 [18 W PD USB-C Брзо полнење] : Тоа трае само 30 минути да го полните вашиот i Phone 12 до 50%.Тоа трае само 1 час да ја полните 13" Mac Book pro до 50%. ( 11-инчен ipad про, 12.9-инчен ipad про и ipad воздух (4та генерација) не може да биде наполнета со USB-C порта; и лаптоп полнење моментално не е поддржано). [Погодност] : Тоа е одлично решение за вас да го користите вашиот електроника на tabletop, која ќе ви овозможи да ја полните повеќе уреди во исто време, заштеда на повеќе простор, организација и време, исто така, ги задржи вашето биро чиста и ефикасна. [6.5 ft Продолжување Кабелот Кабел] : единствена биро менгеме придава на моќ се одземе правото на страната на вашето биро, контра, или workbench овозможува лесен пристап до НАИЗМЕНИЧНА струја. 6.5 ft.AC кабелот за напојување вклопува преку грбот на менгеме кабел за да се избегне нередот. [Внимание] : се Вклопуваат биро работ дебелина големина до 1.7 инчи, на ѕидот од табела растојание е околу 1.4 инч.Земете стегачот планината и ги заостри завртки на заптивка.Направи стегачот монтажа.Max Менгеме е за 1.7 инч.растојанието од масата на ѕидот е околу 1.4 инчи.Ве молиме проверете ја големината пред инсталацијата.Изберете биро за заострување на тоа и да почнете да работите. (Без завртки е потребно, Нема потреба да стиска дупки во табелата.).Тоа трае само 30 минути да го полните вашиот i Phone 12 до 50%.Тоа трае само 1 час да ја полните 13" Mac Book pro до 50%.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат