.

.

New
NTONPOWER 25 ft Продолжување Кабелот Surge Protector Моќ Лента со USB, 8 Штекер Моќ Лента Рамен Приклучокот, 15A Коло Прекинато, 1080 J, Ѕид за Дом, Канцеларија, Работилница или Гаража, ETL

NTONPOWER 25 ft Продолжување Кабелот Surge Protector Моќ Лента со USB, 8 Штекер Моќ Лента Рамен Приклучокот,

DEN 1559.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【25 ft Долго Продолжување Кабелот】 - 25 ft тешки продолжување мозок е изграден на супер дебела бакар интегрирани диригент, да се подобри на производот пренос ефикасност, трајност и го намалува топлината се изгради.На wihte продолжување кабелот 25 ft ви дава флексибилност да стигнат до оддалечените места и тешко да се постигне места.Совршено решение за кога моќта места не се во склопот наоѓа во близина. 【Рамен Plug Surge Protector Ѕид】 - низок профил 45° дизајн им овозможува на станот plug продолжување мозок лесно во тесни простори како зад мебел, полици за книги, клупи или нешто што е блиску до ѕидот за да не им се дозволи да можете да ја користите стандарден Приклучок. 2 дупки за монтажа на грбот ви овозможува да безбедно се инсталира овој usb напојување со лента во различни апликации, вклучувајќи workbenches, биро, wallmounts, floormounts, под шалтери, dorm соба на излез од секоја USB порт може да достигне до 2.4 A. 3. 25 Метарски Продолжетоци Мозок - Оваа тешка должност моќ лента има 5ft долг кабелот за напојување, кој ќе ви овозможи да се одржи оваа surge protector usb многу далеку од ѕидниот штекер за состанок со вашиот насочуваат полнење потреби.4. Прав Агол Рамен Plug - 45° агол рамен plug дизајн го задржува други ѕид места слободни и идеален за тесни простори како зад мебел.5. Удобен Завртки Mountable Дизајн - 2 Клучалката слотови ви овозможи безбедно да се инсталира оваа mountable моќ лента во различни апликации, како што се workbenches, ѕид месеци, кат месеци и под шалтери. 6. Широко Распоредени Места Дизајн - белата моќ лента опремени со 8 AC основани места, оваа моќ проширување кабелот ќе ви овозможи да го приклучиш во 8 големи приклучоци без блокирање едни со други.7. Пламен-Retardant Материјал - Оваа затворен продолжување кабелот со usb порти е направен од огноотпорни материјали ABS и КОМПЈУТЕР, кој може да носи висока температура до 1382℉, ќе помогне да се елиминира грижи на оган опасности при користење на низок профил, продолжување мозок и да го продолжи својот животен век.8. Внимателен Заштита - Оваа surge protector рамен приклучок е безбедноста дизајниран со прегрее, во текот-напон, над-струја, кратки-коло заштита на системот.Сертифицирани од страна на FCC & Ro HS,Тоа е 100% безбедни за вас да ги користите.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат