.

.

New
15 FT Продолжување Кабелот Surge Protector Моќ Лента 6 Супер Широк Распоредени Места, NTONPOWER Рамен Plug Surge Protector Ѕид со 3 USB, 1875W, 15A, 1700 Joules, Заштита од Преоптоварување за Домашна Ка

15 FT Продолжување Кабелот Surge Protector Моќ Лента 6 Супер Широк Распоредени Места, NTONPOWER Рамен Plug

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Чувајте ги вашите скапи компјутери, ТВ, и сите други електроника безбедно коло од преоптоварување до 1700 Joules пренапони оценка.Станот приклучете се карактеризира со низок профил, ги собира во тесни простори лесно, и на 45 степени аглеста приклучокот не се покријат други места. 3 USB порти се обезбеди вкупно 3. Пространа Дизајн.1 засилувачи на моќност, Секој USB порта излез до 5 V/2. Завртка Mountable Дизајн.Поголем простор помеѓу (56mm наспроти 30мм на редовна моќ ленти) можат да се сместат голем моќ адаптери (по можност Ние исто така ви нуди ролна за прицврстување на кабелот вратоврска како подарок за флексибилни кабелот за напојување за управување.NTONPOWER е производство на Енергија Лента и Станица за Полнење со добро опремени тестирање објекти и силна техничка сила.Прекинувачот на врвот е дизајниран да биде совршено лабава, за да се осигури дека нема да се залепи по долго време на употреба.Номинална 1875 W.Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и може да се сретне постојано менување на економските и социјални потреби. Пренапонска Заштита. Се изгради во smart полнење технологија, usb полнач станица може да авто-откривање на вашите уреди и да се обезбеди оптимален полнење за i Phone и Samsung телефони, плус широк спектар на дополнителна опрема вклучувајќи Apple Види, Air Pods, и Bluetooth звучници. Прав Агол Рамен Приклучокот.Карактеристики : .На ѕид продолжување на кабелот има има 4 завртка-монтажа табовите и 2 дупки за монтажа, ви овозможува да безбедно се инсталира овој долг кабелот моќ лента, вклучувајќи зад ТЕЛЕВИЗИЈА, workbench, гаража, кревет, купатило, перална, или под биро/кабинетот.Заштитете го вашиот high-end електроника од ненадејна моќ извира и шила.Според голем број на истраги, откривме дека поголемиот дел од клиентите може да страдаат од досадни кога ние приклучок во голема plug бидејќи просторот помеѓу места е тесен, приклучоците ќе го блокира едни со други, многу страшно.Долго продолжување кабелот surge protector има коло прекинато и е НАДВОР/РЕСЕТИРАЊЕ прекинувач автоматски shutoff за заштита на вашата опрема и дома откако моќ overload е откриен (номинална моќност : 1875 W). Проширената Моќ. Заштита Од Преоптоварување.Од неговото формирање во 2009 година, мисијата на NTONPOWER е да понуди "Висок Квалитет на"& "Модерен Дизајн" да се уверам стотици милиони семејства како твое на безбедна и удобна околина за користење на електрична енергија, направете вашиот дом повеќе среди и модата.Сега ние направивме нова технолошка револуција за плоштадот моќ лента, се овозможи повеќе големи адаптери за употреба, заштеда на време и простор, да ги задржи вашите електрична енергија безбедно и повеќе, ова дефинитивно ќе ви донесе "нови" искуство.【6 Супер Широк Места Surge Protector со USB Порти】- NTONPOWER моќ лента surge protector со 6 Широко Распоредени AC Места (125 V/15 A, 1875 W) и 3 usb порти (5 V/3.Зошто Простор-Растојание на Секој Штекерот Е Важно?.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат