.

.

New
Frassie Биро Менгеме Моќ во Дресот на Десктоп Работ Планината Места, со Тип-A и Тип-C Полнење преку USB Порти 2 AC Места, Отстранлив Моќ Приклучоци со 6ft Кабелот за Напојувањ?

Frassie Биро Менгеме Моќ во Дресот на Десктоп Работ Планината Места, со Тип-A и Тип-C Полнење преку USB Порти

DEN 911.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [2 USB порта/2 Приклучок] Биро менгеме моќ лента со usb има 2 AC места и 2 полнење преку USB порти се поврзете(Тип-A и Тип-C ),6 ft Продолжување на Кабелот Поврзете. [Излезна] 15 A MAX, 125 V 60 HZ, брзо полнење USB порта : 5 V / DC3.1А Max.Можете да ја моќта на вашиот компјутер, Дома pod, Google Дома, телефони, светилка во исто време. [Rotate дното завртка за да инсталирате] Лесно да го инсталирате,нека биро Моќ Лента Стои Носителот менгеме поправи на масата ви треба, а потоа стегнете ги шрафовите на дното.Без алатки, нема да им наштети на десктоп, ќе може да се движи слободно. [Материјал] Направен од алуминиум и V3 пламен retardant ABS, изградена - во бакар мозок, Повеќе безбедност и стабилна да се користи. [Услуги на клиентите]ве Молиме да се чувствуваат слободни допрат до нас, доколку постои каква било прашање со нашите производи, ние ќе се обезбеди по-продажба на услуги за сите наши производи.Frassie Биро Менгеме Моќ во Дресот на Десктоп Работ Планината Места, со Тип-A и Тип-C Полнење преку USB Порти 2 AC Места.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат