.

.

New
Молив острилка Електрични, Целосно Автоматски Напојува со Голем Капацитет Литиум Батерија,Три-Фаза Пенкало совет Дебелина може да се Прилагоди,може Автоматски да

Молив острилка Електрични, Целосно Автоматски Напојува со Голем Капацитет Литиум Батерија,Три-Фаза Пенкало

DEN 1432.80

Количина на стоки
Достапно

[Легиран челик машина јадро е остар и издржливи] : Според злато склоност агол на острилка, на машина core не е лесно да се џем или пауза кога се острат пенкало. [Automatic Електрични Молив Острилка & Kid мерка на Безбедност Дизајн] : молив острилка ќе почне да работи автоматски кога вие притискате надолу молив.Тоа ќе престане да работи кога ќе завршите со острат и ослободување на молив.Значи, вие не треба да се грижите вашите деца ќе боли кога електрични молив острилка работи.Тоа е бричење влезот ќе се спречи прстите од тоа да биде вметната кои ќе се заштитат малите деца се повредени. [Моторни прегревање систем за заштита] : Кога моторот преоптоварување температура надминува одредена температура, прегреат заштитник автоматски ќе го запре моторот.Кога моторот температура паѓа на нормална температура, молив острилка автоматски ќе продолжите со работа. [Светлина и Издржливи] : Совршено големина, лесно да се стави во молив случај, џеб и го носат околу себе, без разлика дали во канцеларија, училница или дома. [Широко се Користи] : На рака молив острилка со различни бои, Комбинацијата пакети повеќе цена-ефикасен, совршен за употреба Во Училиштата, Канцеларии, Домови и Уметнички Проекти, Итн.Производ параметри име на Производ : Електрични молив острилка Материјал : ABS, челик Боја : бела, црна, розова, сина Тежина : околу 455g (не вклучувајќи адаптер) Димензии : 82×123×160mm карактеристики на Производот : едно копче за да го отворите долниот капак, целосно автоматски дизајн, автоматско исфрлање на скршени јадра, лесно да се носат, три корекција на пен дебелина по острат, безбедно и automatic (автоматски), и безбедно да се спречи прегревање Потсетување : големината е рачно да се измери, и грешка на 1-2mm припаѓа на нормалниот опсег.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Инструкции 1. Стави на отпад кутија во нормална положба (на острилка не можат да се користат нормално кога остатоци кутија е извадена) 2. Прилагодување на совет дебелина knob (се однесуваат на совет дебелина на вредноста метод) 3. Вметнете ја молив вертикално во штекер за одржување на надолен притисок, стабилизирање на молив, и умерена употреба на сила 4. Кога го врвот на перото е изострен, суштината е лер и молив може да се преземат надвор Забелешка : ве Молиме прочитајте ги инструкциите внимателно.Ве молиме да го користите детето за грижа под водство на старател.Ве молиме обрнете внимание на безбедноста.Ако се користат неправилно или намали обоени моливи, тоа е лесно да се предизвика скршени core картичка за да се намали други моливи во молив острилка.Пак нож носителот група спротивно од стрелките на часовникот за да го отстраните, и извади заглавени доведе јадро со игла.За деца, ве молиме да користите старателот се грижи за водење на употреба, се обрне внимание на употребата на безбедноста.Услуга начело : ефикасна, одговорна, сериозна Услуга цел : Само им служи на клиенти Ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори и да го реши проблемот во рок од 24 часа.Ви благодариме за изборот и купувањето на нашите производи.Вашето задоволство е многу важна за нас.Среќен шопинг.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат