.

.

New
XWWS MP3 Плеер, Преносливи MP3 Плеер за Музика Спортски Музичкиот Плеер Bluetooth MP4 Плеер Walkman HiFi FM Радио, Мини USB Видео Метал Играч со Рекордерот на Глас

XWWS MP3 Плеер, Преносливи MP3 Плеер за Музика Спортски Музичкиот Плеер Bluetooth MP4 Плеер Walkman HiFi FM

DEN 1382.16

Количина на стоки
Достапно

[Мини MP3 Плеер за Музика] : Ова MP3 е и убава и практична, компактен и пренослив, погодни за читање, учење, и спорт.Купи и да додадете малку удобност во вашиот живот. [Bluetooth 4.2] : Овој спорт MP3 има функцијата Bluetooth и може да се користи и до 10 метри. [Молчи touch screen] : MP3 плеер за музика усвојува молчи екран на допир за дизајн, лесно да се користи. [Мулти-функција] : Преносливи MP3 плеер исто така, може да се користи како MP4 видео плеер, Mp3 плеер за музика, рекордер, Bluetooth, FM радио и USB флеш диск, е-книга. [Долго работно време] : Овој MP3 плеер видео време на репродукција е околу 5 часа, Bluetooth време на репродукција е околу 10 часа, и FM радио време на репродукција е околу 10 часа.Карактеристики на производот : Школка направени од цинк легура материјал и пластичен капак, анти-падот strongly Professional снимање пенкало чип, HD recording AGC функција се прилагодува на бучава извор automatically MP4 видео плеер, Mp3 плеер за музика, Рекордерот на Глас, Bluetooth, FM радио и USB флеш диск, E-book Support проширување на меморијата со ТФ-картичка, max поддршка меморија ТФ-картичка е 32 GBBuilt-на полнење 380m Ah литиум battery Battery Време на Снимање : Околу 17 hours Video Време на Репродукција : Околу 5 hours Bluetooth Време на Репродукција : За : 10 hours FM радио време на Репродукција : Околу 10 hours Specification : Формат на Снимање : WAV/MP3 Music Репродукција Формат : MP3/WMA/FLAC/МАЈМУН/OGG lossless music Video Формат : AMV/AVIBattery : Вграден-во 380m Ah литиум battery Screen Резолуција : 1.77 инчен 128*160 Шарени TFT Screen USB Интерфејс : USB 2.0 High Speed Headphone Приклучок : 3.5 mm, dual-track Please Истакна : 8 GB Опција : Вграден-во 8 GB16 GB Опција : Вграден-во 16 GB32 GB Опција : Вграден-во 32 GB40 GB Опција : Вграден-во 8 GB + 32 GB ТФ-картичка=40 GB60 GB Опција : Вграден-во 16 GB + 32 GB ТФ-картичка= 48 GB64 GB Опција : Вграден-во 32 GB +32 GB ТФ-картичка=64 GBPlease се обрне внимание на опции кога ќе го поставите цел за со Bluetooth верзија или без Bluetooth!!!Пакет се Вклучени : 1*MP31*manual1*USB кабел за податоци.

Карактеристики на стоката

Recording Format:
WAV/MP3
Music Playback Format:
MP3/WMA/FLAC/APE/OGG lossless music
Video Format:
AMV/AVI
Battery:
Built-in 380mAh lithium battery
Screen Resolution:
1.77inch 128*160 Colorful TFT Screen
USB Interface:
USB 2.0 High Speed
Headphone Jack:
3.5mm, dual-track
Please Noted:
8GB Option:
Built-in 8GB
16GB Option:
Built-in 16GB
32GB Option:
Built-in 32GB
40GB Option:
Built-in 8GB + 32GB TF card=40GB
60GB Option:
Built-in 16GB + 32GB TF card= 48GB
64GB Option:
Built-in 32GB +32GB TF card=64GB
Please pay attention to the options when you place the order for with Bluetooth version or without Bluetooth!!! :
Package Included:
1*manual :
1*USB data cable :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат