.

.

New
Мрзливи Сузан Плочата 360° Вртливата Трпезариска Маса Служат Фах Круг Калено Стакло Плочата Организаторот за Маса, Кабинет или Провизии Транспарентен Ротирачки Пл?

Мрзливи Сузан Плочата 360° Вртливата Трпезариска Маса Служат Фах Круг Калено Стакло Плочата Организаторот за

DEN 2100.00

Количина на стоки
Достапно

Мрзливи Сузан плочата материјал : круг калено стакло, 10мм дебели, мазна, носат-отпорни, влијание-издржливи и отпорни на топлина, 20 пати од обична чаша, лесно да се чисти и може да се користи за долго време.плочата со Работ заштита : криви duckbill работ, исклучителна изработка, duckbill ивица, мазна и брус-слободна, заштита на луѓето е кревка кожата и да ја задржите членови во семејството, од тоа да биде изгребани. 360 ° екранот фах : на дното на калено двојно стакло плочата е направен од алуминиум легура двонасочно оската, може да ротира 360 степени, што е повеќе мазна и стабилна.Флексибилни ротација 7.9 Kilograms Item Тежина : 7.9 kg The 360° слободен врти мрзливи Сузан плочата се решава непријатна ситуација која многу луѓе партија не може да клип на сад ќе wantl.Одличен за семејство-стил оброци со децата, само брзо се вртат на овој мрзливи сузан и може да се дофати секунди во секунди!Тоа е лесно да се движите и споделување на храна лесно.Анти-судир на работ дизајн, безбедно да го користите и да не боли раката, па можете да вечера со вашето семејство без да се грижиш за безбедносни прашања.се создаде удобно јадење средина.Спецификација : Име : Мрзливи сузан turntable Thickness : 10 mm Material : Калено Боја : Transparent Turntable конфигурација стандард : На плочата е 40cm помала од десктоп дијаметар (исто така, можете да изберете во зависност од вашите сопствени преференции)е Применливо простор : ресторани, хотели, кујни, училишта, куjни, итн.Пакетот вклучува : 1x turntable Note : не се погоди или хит на стаклена површина со остри објекти за да се избегне оштетување.

Карактеристики на стоката

Name:
Lazy susan turntable
Thickness:
10 mm
Material:
Tempered Color
Turntable configuration standard:
The turntable is 40cm smaller than the desktop diameter (you can also choose according to your own preferences)
Applicable space:
restaurants, hotels, kitchens, schools, canteens, etc.
Package includes:
1x turntable :
Do not hit or hit the glass surface with sharp objects to avoid damage. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат