.

.

New
Фаулер 54-817-777-0 Универзална Електронски Микрометар, 0-1 носители на/0-25мм Опсег

Фаулер 54-817-777-0 Универзална Електронски Микрометар, 0-1 носители на/0-25мм Опсег

DEN 8980.08

Количина на стоки
Достапно

Директни инчен метрички конверзија.Пакет Димензии : 1.75 H x 8.9 L x 4.75 W (инчи).Пакет Тежина : 1.37 фунти.Земја на Потекло : Кина.Фаулер Универзална Наковалната Микрометар прифаќа 7 двојки на индивидуални anvils што го прави возможно да се gage различни димензии unacheivable со еден микрометар.Не-ротирачко вретено.Директни инчен метрички конверзија.ABS/INC мерење на владата.Толеранција & претходно функција.Доаѓа во комплет со 7 наковалната сетови.Сатенски хром финиш.Вклучува случај.Димензии над 1" вклучуваат стандард.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат