.

.

New
Ford F250/350 LED ХЛ - Црна 8159-330, 2011-

Ford F250/350 LED ХЛ - Црна 8159-330, 2011-

DEN 1682.40

Количина на стоки
Достапно

Color Shift RGB безжичен далечински вклучени.Одлично осветлување – Производство на светлина.FMVSS и SAE одобрени - Исполнат безбедност и функција барањата на НАС Одделот за Транспорт е Сојузна Моторно Возило за Безбедност.Стандард 108 (FMVSS) и SAE.Инсталација - Plug-and-play инсталација, нема промени се потребни.Дојде со пишани инструкции за инсталација.Дел број : 8159-330.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат