.

.

New
DIAOD 360 Ротирачки Накит Кутија Козметички Складирање Кутија Транспарентен Шминка Организатор Обетки Десктоп Организаторот за Ѓердан Dropshipping (Боја : Зелена)

DIAOD 360 Ротирачки Накит Кутија Козметички Складирање Кутија Транспарентен Шминка Организатор Обетки Десктоп

DEN 472.80

Количина на стоки
Достапно

Боја : Зелена , Бела.Големина : 21*36cm.Силиконски бајонет : независни простор за складирање, без да се гледа, не се носат.Тркалезна челик топка : Rotate непречено, не заглавени.Повлечете се справи со : симпатична и круг, и позлата не избледуваат.Материјал : Акрилни Или Plastic Color : Зелена , White Size : 21*36cm Silicone бајонет : независни простор за складирање, без да се гледа, не се носат.Тркалезна челик топка : Rotate непречено, не заглавени.Повлечете се справи со : симпатична и круг, и позлата не избледуваат.Пакет се Вклучени : 1 x накит багажник(со Исклучок на накит и други украси)Забелешка : ве молиме овозможи 1-2cm грешки на реалната димензија поради прирачник за мерење!Ви благодариме !Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат