.

.

New
hanxiaoyishop Накит Кутија за Накит Организатор 4 Фиоки 1Earring Закачалка Две-во-едно, Јасно Прстени, Нараквици Ѓердани Кутија за Жени, Девојки Подарок Накит Организатор

hanxiaoyishop Накит Кутија за Накит Организатор 4 Фиоки 1Earring Закачалка Две-во-едно, Јасно Прстени, Нараквици

DEN 4025.04

Количина на стоки
Достапно

Овој елегантен накит кутија, држи вашиот гардеробер чисто и уредно.имајте накит организирани, уредно, убаво прикажано, го прави избор полесно!.ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : накит организатор вклучува 4 слоеви со 4 фиоки, 1 отстранлив earring полици.Earring закачалки со различни форми дупки, погоден за вашата различни видови на обетки.Накит складирање кутија може да се сместат прстени, обетки, cufflinks, бразлетни, ѓердани, брошеви, и други мали додатоци.Квалитетот фланелен боксери обвивка која може да се заштити вашиот jewelries од оштетување или триење.Име на производ : накит box Material : месинг + калено стакло.совети : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Со исклучок на предмети, освен производите во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, ќе има 1-3cm грешка, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Одличен Подарок : Дали сте за лекување на себе си или давање подарок за вашата девојка, жена, мајка или други сака за Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Мајчината ден, Божиќ, Годишнина Ден, или Свадба.Нашиот накит случај е идеален избор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат