.

.

New
YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит Кутии од Кожа Преносни Накит Градите Едноставни и Стилски Накит Организатор со Огледало од Зелен Нова Година Подароци

YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит Кутии од Кожа Преносни Накит Градите Едноставни и Стилски Накит

DEN 6666.00

Количина на стоки
Достапно

* Спецификација на производот : должина 24 CM * ширина 21.2 CM * висина 11 CM. * Примена : Погоден за обетки, коса клипови, ѓердани, прстени, белегзии и други додатоци. * Карактеристики : водоотпорен, носат-отпорни, прашина-доказ, лесно да се грижи, итн. * Партиција дизајн : На врвот на кутијата е дизајниран со куки и еластична складирање вреќи за да се избегне knotting на ѓердан.Шминка огледало за лесен приказ на накит носат.Повеќе прегради се дизајнирани да ги задоволат сместување барањата на различни накит. * Фотографиран во накит пукање, не припаѓаат на овој производ, не е за продажба, ве молиме да се разбере!.Бренд : YUXOOverall, Оваа кутија за складирање ќе биде одлична вредност за парите и совршен лекување или подарок.Тоа лесно се вклопува огромни количини на накит и knick knacks.Име на производ : Накит кутија.Користете сцени : патување, на шопинг, накит складирање, итн.Материјал : кожа + собираат обвивка.Стил : Европски стил.Боја : сино море.Големина : 24*21.2*11 CM.Карактеристики : Хардвер безбедност заклучување, силен и сигурен, не е лесно да исчезнат.Уредни кожа ивица, фина текстура и удобно рака.Мека собираат поставата спречува скапоцен камен од оксидирачки и не избледуваат.Просторот структура е флексибилен и компактни, и складирање е повеќе научни и прифатлива, убава и практична.Тежина : 4.5 кг.Производ пакување : картон.[пакет количество] X1 Note : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги повторувате вас како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат