.

.

New
Куќа Градина Бебе Девојка Се Потресени Розова Јаже, Го Намали Мал Накит Музичка Кутија Игра Брамс Lullaby

Куќа Градина Бебе Девојка Се Потресени Розова Јаже, Го Намали Мал Накит Музичка Кутија Игра Брамс Lullaby

DEN 718.80

Количина на стоки
Достапно

Димензионални јаже, го намали дизајн дава овој почетен акцент класичен шарм; Bevel врамени детали и woodgrain во потрага заврши додадете интерес со чувство дека го чита, "Бебе девојка што скапоцени пакет на радост..Ќе донесе сонце и љубов на нашите срца." "Бебе девојка што скапоцени пакет на радост..Ќе донесе сонце и љубов на нашите срца.".Мал накит кутија мерки околу 6 x 4 x 2.5 инчи; Лесно да го персонализирате со замена на уметнички дела со два 2.25 x 2.25 инчен лични слика или порака.Традиционалните wind-up механизам се ангажира за да пуштите мелодичен мелодија Брамс е Lullaby.Црн сомот наредени внатрешни работи перници вашето драгоцено богатство и keepsakes; Декоративни пунџа нозе се поместена за заштита на табела врвот и полица површини.Заградени во заштитна амбалажа; Подготвени за давање на што посебно или некој член од семејството.Црн сомот наредени внатрешни работи перници вашето драгоцено богатство, мерки 6.75 x 4.5 x 3 инчи.Метал носители поддршка сомот фото backer; Замени уметнички дела со 3 x 5 инчен лична фотографија.Шарки се задржи на капакот исправено кога се отвори.Основана во 1996 година, Куќа Градина е решена да се развие и да испорача квалитет на производите, чувства и подароци за клиенти од целиот народ.Во 2006 година, Куќа Градина почна да се издигнува на одлуки име за себе како индустриски лидер во производство и дистрибуирање на квалитетна музика кутии.Ние нудиме широк избор на музика кутија колекции за сите возрасти и сите прилики.Јаже исечените рамка го опкружува музичка кутија дава класичен стил.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат