.

.

New
WBYHGY Исклучителна Мини Прстен Кутија Earring Украс Складирање Кутија Патување Преносни Jewlery Кутија

WBYHGY Исклучителна Мини Прстен Кутија Earring Украс Складирање Кутија Патување Преносни Jewlery Кутија

DEN 5496.00

Количина на стоки
Достапно

Едноставни и стилски, мини тело дизајн.Таписерии изработка, лесно да се спроведе.Кожени текстура е да се носат-отпорни и издржливи.На фланелен боксери поставата е мека и удобна, и богата текстура.Хардвер се прилепува едноставна и компактна форма, трајни и фирма, не е лесно да ' рѓа и згаснат, и имаат сјајна текстура.Едноставни и стилски, мини тело дизајн.Таписерии изработка, лесно да се спроведе.Кожени текстура е да се носат-отпорни и издржливи.На фланелен боксери поставата е мека и удобна, и богата текстура.Хардвер се прилепува едноставна и компактна форма, трајни и фирма, не е лесно да ' рѓа и згаснат, и имаат сјајна текстура.Тоа е компактна и може да се носи како ви се допаѓа.Големината е мерени рачно, па мерење резултат ќе има грешка на 1-5мм.Поради употребата на светлината, екранот, и агол, хроматските аберации може да се случи.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат