.

.

New
Кошмар Пред Божиќ: Колекција - Официјално Лиценцирани Дизни Отстранлив Ѕид Decals

Кошмар Пред Божиќ: Колекција - Официјално Лиценцирани Дизни Отстранлив Ѕид Decals

DEN 2639.76

Количина на стоки
Достапно

Главниот производ decal големина е 79"W x 52"H. Идеални за украсување секоја соба во дом или канцеларија; безбедно за насликаните ѕидови и други мазни површини!Само кора, се држи и да ги импресионира, тоа е толку лесно.Нема касета или tacks потребно.Fathead нуди дебел високо квалитетен винил што е отпорен на солзи, rips и исчезнува и користи ниско-капи лепило дека може да биде отстранет од површини, без да предизвика штета.Од Дизни Националната Фудбалска Лига и сé помеѓу, Fathead ви се покриени!Нашите decals се големи партии, дома подобрувања, décor или дури и како подарок.Нашите decals се направени 100% во САД и се создадени со најновата дигитална технологија на печатење и УВ солвентни мастила кои се различни, безбеден и еколошки. 100% Проценти Направени во САД.Ние не само да го направи еден чекор во САД и тврдат дека "се Направени во САД"..ние навистина да значи тоа!Целосно се преобразува соба и смело ја изразува вашата страст.Совршен подарок за една страсна Кошмар Пред Божиќ фан.Одлично, обновливи партија декорација, за разлика од другата страна резерви.Ултра-висок премиум квалитет Загарантирана.Дебели, солза отпорни на винил (повеќе од еден гигант налепница!) создадени со најновата дигитална технологија на печатење и УВ солвентни мастила.Ние може да произведе Fatheads поевтини, но ние повеќе би сакале да направат најдобар производ, не најевтиниот!Лесно се инсталира еден дел живот-големина decal.Ние не ви испрати "гигант decal" сецкани нагоре во еден куп на мали парчиња кои не се вклопуваат заедно.Ние сме за продажба на Fathead тука, не Humpty Dumpty!Официјално лиценцирани и одобрени од страна на Дизни.Сите наши проекти се создадени од страна на уметникот и одобрени од страна на Дизни.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат