.

.

New
Силикони за Обновливи Pennis Ракави за Мажи Extender за Проширување Обвивка се Готви Прстен за Мажи m103125

Силикони за Обновливи Pennis Ракави за Мажи Extender за Проширување Обвивка се Готви Прстен за Мажи m103125

DEN 2268.00

Количина на стоки
Достапно

Погоден за празници, honeymoons, а посебно ноќи.Лесно да се чисти.По употребата, се мијат со топла сапуница вода.Ги исуши со lint-слободен крпа пред зачувување во други нешта.Тоа се прави на TPR.TPR е многу мека и еластична.Тоа е противалергиски и не содржи латекс или phthalates.Материјалот е малку дебела и многу мека.Кога гмечи, тоа ќе пролетта назад во неговата оригинална форма.И јакна и топката држач се многу флексибилни.Не грижете се за кинење или кинење тоа.Тоа може да се влечат широк.Користете го вашиот нов должина и периметар да се зголеми екстра големината на вашиот љубовник.Вените и вратило детали се направи тоа, се чувствуваат толку добро, како вистински.Дискретна пакување обезбедува вашата приватност.Ние се обезбеди задоволство загарантирана, било незадоволство со вас, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите очекувања.добредојдовте на нашата продавница!Нашата цел е вашето задоволство.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ви благодариме!Материјалите кои се користат се меки и нежни, и се чувствуваат вистински.На свиленкаста текстура не е лесно да попуштат и е лесно да се чисти.Лесно да се работи, може да уживате во себе.Материјал : TPE Водоотпорен : да Тежина : 42 грама Овој производ е за лична употреба.За вашето здравје, тоа е препорачливо да не се меша со другите. ◆◆Најслатко и softest интимност носи најмногу автентична убавина ◆◆Може да се користи повеќе пати, ве молиме чиста и сува по секоја употреба.Нека ти се чувствуваат вистината на Sykes.Тајната пакување : никој не знае што таа ги содржи, тоа ќе бидат испратени до вас со дискретна пакување.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат