.

.

New
Назад Стакло Покрие Замена Компатибилен со iPhone X 5.8-Инчи Сите Превозници со Инсталација Прирачник + Поправка Алатка за Полнење (Црна (со Б-7000 Лепак))

Назад Стакло Покрие Замена Компатибилен со iPhone X 5.8-Инчи Сите Превозници со Инсталација Прирачник + Поправка

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Тестирани еден по еден од страна на професионални technicist пред превозот.Uoo Fide се грижи за сите квалитет на прашања поврзани со враќање на парите или замена.Ставањето на оваа врати на е бриз.Тоа обично се чини САД$200+ за да го замените задниот поклопец во локалната продавница.Најтешко и повеќето одзема време дел е преземање на стариот стакло исклучување, кој е можеби еден час до неколку часа. ★Само компатибилни со i Phone X 5.Добар материјал стакло ви дава добра чувство на допир.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат