.

.

New
Кегел Топки за Жени со СТАН,[Подобрена Верзија] Лекар Препорачува Кегел Exerciser, карличните Вежба за Зајакнување на Контрола на Бешиката Уред Жени

Кегел Топки за Жени со СТАН,[Подобрена Верзија] Лекар Препорачува Кегел Exerciser, карличните Вежба за Зајакнување

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

Закрепнување од Породувањето.Дури и ако вашиот партнер се наоѓа на другата страна на Океанија, колку што имате на вашиот овластување, тој може да го контролира вашиот спортски производи на стан и да учествуваат во забава на обука со вас.Далечински Режим : Вашите пријатели можат да го контролираат вашиот спортски производи на стан,без разлика колку далеку.Ректален & Пролапс.Препорачуваме користење на база на вода мазива со нашите кегел топки.Мочниот меур Control Urinary Incontinence Recovery од Childbirth Rectal & Пролапс.Контрола На Бешиката.Оваа кегел вежби производи дури и помогнаа да го активирате ќе мускули подобро.❤【Лекар Препорачува-Прави да се Чувствувате Построги и Посилни и Подобро】 Нашите карличните тренер е одлична за подобрување на контрола на бешиката, кегел вежби зајакнува карличен напнатост во мускулите со постојано воведување на мускулите да се подготви за породување,Кегел Exerciser зголемува побрзо закрепнување од породувањето, може да им помогне на поттикне самодоверба со вашиот партнер. ❤【Нови Безбедност Материјал &100% Водоотпорни 】 Надгради материјали за да се обезбеди дека производот BPA-free и направени со сите инклузивно лепак лесна технологија, додека изработка на производ се чувствуваат како мазна и свиленкаста како вистински човечкото тело се чувствува, исто така, полесно да се чисти и да останат здрави, повеќе хигиенска.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат