.

.

New
2 ПАРЧИЊА Нога Rasp Нога Датотека и Callus Смена, Црна 304 од не ' Рѓосувачки Челик Датотеки за Дома Педикир Нога Нега Алатка

2 ПАРЧИЊА Нога Rasp Нога Датотека и Callus Смена, Црна 304 од не ' Рѓосувачки Челик Датотеки за Дома Педикир

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

【ROFESSIONAL НОГА ДАТОТЕКА】2 ПАРЧИЊА мешање нога rasp (со голема / мала дупка во облик), главно наменета за луѓе со груба и повеќе calluses на единствена на своите нозе, дупка со дијаметар од (5мм), висина (2.5 mm).Големи уште мала тежина дизајн им овозможува да работат со леснотија и дава брз неверојатна нежност. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Оваа V+Trys нога rasp со големи и остри 304 од не ' рѓосувачки челик брановидна шема површина, мртвата кожа и calluses може да се собираат во пластични зад нож по употребата.На нога датотека поставени се перат и еднократно.И тие се благи до вашата кожа и да ги отстраните мртвите кожата од нозете безбедно и безболно. 【СУВА ВЛАЖНИ со ДВОЈНА УПОТРЕБА】Оваа V+Trys нога датотеки направени од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, со анти - ' рѓа, водоотпорен карактеристики, може да се суви или влажни со двојна употреба услови за да ги отстраните мртвите кожата или calluses.Дава подеднакво добри резултати на двете суви и влажни нога површини. 【АПЛИКАЦИЈА】 професионални нерѓосувачки челик нога датотека одговара за дами, мажите и старешини кои се груби и имаат повеќе мртвите кожата и calluses на стапалата на нозете. 【ДОБРИ ДАРОВИ】 Прекрасен и професионални нога нега алатка дома,што им дава мека фенси нозе со малку напор.Може да биде голем Роденден, / Благодарение Давање Ден / Божиќ подароци за семејството.Сува влажни со двојна употреба : се направени од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, со анти - ' рѓа, водоотпорен карактеристики, може да се суви или влажни со двојна употреба услови за да ги отстраните мртвите кожата или calluses.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат