.

.

New
XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Цврсто Дрво Нога Впива Барел Кофа,Нога Бања Барел,Миењето на Нозете Барел,Педикир Барел Footbath

XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Цврсто Дрво Нога Впива Барел Кофа,Нога Бања Барел,Миењето на Нозете

DEN 3819.36

Количина на стоки
Достапно

Нога бања може да биде целосно мокра,промовирање на метаболизмот,убавина,олеснување на замор,подобрување на спиење.Направен од цврсто дрво и повторно да се спроведува од страна на electroplated железо обвива за издржливост и се применува со црна или златна боја.Изолација ефект е добро,во еден час да се излади на топла вода резервоарот за 2-3 степени,заштеда на вода и електрична енергија.Со природни вуди,крути изолација,зелени производи.Мерки на претпазливост : Овој производ е направен од природно дрво,текстурата може да биде малку поинаков од сликата.Зошто треба да нога бања користат дрвени барел?Редовната употреба на дрвени буриња за да се впие нозе може да се ублажат различни физички симптоми од чемпрес дрво може да се користи како традиционална Кинеска медицина.Најголемата предност на користење на дрвени буриња е безбедноста.Од електричното греење нога бања барел со роман функции може да се појави истекување феномен по долго за користење, што ќе претставува потенцијална закана за нашата health.By наспроти тоа, дури и ако дрвени барел користи за многу години нема да се соочи со таков проблем, тоа ќе исто така, останува стабилна и безбедна засекогаш.Земете еден миг од вашиот зафатен живот, да се занесе во традиционален нога впие со овој уникатен цврсто дрво трајни изградба нога впива када.Едноставно пополнете ја со топла вода,натопете ги вашите стапала и нозе во овој cedar барел кофа и се топи ден поминат во чиста релаксација.Име : нога tub Whether тоа е прирачник : yes Material : Wood Applicable сцена : здравје масажа Пакување : Нога када *1 If имате било какви прашања,ве молиме ни e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогне.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Нашите производи се целосно тестирани пред испорака и квалитетот е загарантирана, може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат