.

.

New
Електрични Меур Бања Масажа Мат, Водоотпорен Када Масажа Спа Полно Тело, Жуборот Бања Термички Massager Машина со Моторизирани Воздушна Пумпа, Прилагодлив Меур Settings(НИ

Електрични Меур Бања Масажа Мат, Водоотпорен Када Масажа Спа Полно Тело, Жуборот Бања Термички Massager Машина

DEN 300.00

Количина на стоки
Достапно

БЛАГОТВОРНО МЕУРЧИЊА ВИ ПОМОГНЕ да се ОПУШТИТЕ : Дизајнирани за бања употреба, меур када мат со масажа на поени ви овозможува да направите масажа на телото додека капење, тоа карактеристики поврзана воздух црева & моторните воздушна пумпа кој испорачува масажа меурчиња за стрес-слободен спа-како искуство, ви помогне да се опуштите телото и се измијат сите денот замор.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Ослободување на негативни јони помагање на подобрување на имунолошкиот систем, активирање на клетките, се намали главоболката, подобрување на спиење квалитет.Разубават кожата, да се изгради тенок тело.Балон када мат е дизајниран да се постават на вашата када подот за да можете да седат, лага или било која поза сакате да се направи масажа на телото.SMART CONTROL : 3 нивоа прилагодливи меур големина од вредноста копчето, на состанокот на вашата различни потреби.IPX4 водоотпорен далечински контролер ви дава повеќе погодни за употреба додека за капење.Топлина (правец) на функцијата, тоа ќе го објави топло правец на забавување на брзината на вода станува ладна.ВОДООТПОРЕН&ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : Мека и не се лизга мат е 100% водоотпорни.Cushioned површински материјал е удобно да се постават на, може да се понуди целосна тело поддршка.Бидете сигурни бања мат ќе остане во место за време на употреба.Погодна за луѓе на сите возрасти. 100% ГАРАНЦИЈА : Ние ветувања секој клиент 100% шопинг задоволство, се чувствуваат слободни да стигнат до нас ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка.ние ќе ви даде стручен и детални одговори во рок од 24 часа.Карактеристики : Материјал : ABS + Силикони Фрекфенција : 50/60 HZ Моќ : 850/1000 W Температура : прибл. 45℃ Автоматизација Износ : 75 L/S Меур Големина : Висок/Среден/Низок(Прилагодливи) Боја : Бела Piple Должина : околу. 250cm / 8.2 ft Мат Големина : прибл. 116 * 37.5 cm / 45.7 * 14.8 инчен Машина Големина : прибл. 30 * 21 * 26cm / 11.8 * 8.3 * 10.2 инчен Пакет Тежина : околу. 3915g Предмет Тип : Меур Масажа Мат Пакет се Вклучуваат : 1 x Главната Машина 1 x Воздух Црева 1 x Масажа Мат 1 x Далечински Контролер 1 x Plug 1 x англиски јазик Прирачник Забелешка : 1.Не го користете за медицинска употреба 2.15 минути секој ден се предлага 3.На топлина (правец) на функција означува дека тоа ќе го објави топло правец на забавување на брзината на вода станува ладна. 4.Не користите под следниве услови : Секој тип на респираторниот состојба болести на Срцето Висок или низок крвен притисок во Бременоста, Било кожата заболувања или нарушувања 5.Производот приклучокот мора да биде вклучен.Бидејќи копчиња на производот домаќин панел се премногу мали, препорачливо е да притиснете на копчињата со вашите нокти.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат