.

.

New
Тимски Спортови Америка NHL Минесота Диви 28 x 44 Двострано Тим Логото Applique Знаме

Тимски Спортови Америка NHL Минесота Диви 28 x 44 Двострано Тим Логото Applique Знаме

DEN 394.08

Количина на стоки
Достапно

најлон.Двојно двострано.Полна боја тим логото.Издржливи. 28 x 44. Најлон ткаенина со тесни, детални машина крои.Двострано, така што пишува правилно на двете страни.Поли торба со насловот картичка пакување.Мерки 44 x 28 инчи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат