.

.

New
Aexit Портокал Јасно Рака Алатки Пластични се Справи со Притисокот Занает Хартија Ножици за Shears & Ножици Канцеларијата на Работниците

Aexit Портокал Јасно Рака Алатки Пластични се Справи со Притисокот Занает Хартија Ножици за Shears & Ножици

DEN 559.20

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Ножици;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Пластика.Вкупна Големина : 13.5 x 5.3 x 0.7 cm / 5.3" x 2" x 0.2" (L * W *T).Се Справи Со Боја : Портокал, Јасно.Тежина : 25g.Пакет Содржина : 1 x Ножици.Ергономски дизајн пластична рачка погодна за двете левата и десната страна употреба, обезбедува удобен зафат.Одлично за хартија, занает или други сечење проект во classromm.0.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат