.

.

New
Aexit Студентите Светлина Рака Алатки Blue Пластика Се Справи Со Остар Нож Ножици Трудови Shears & Ножици За Сечење Алатка

Aexit Студентите Светлина Рака Алатки Blue Пластика Се Справи Со Остар Нож Ножици Трудови Shears & Ножици За

DEN 1821.60

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Ножици;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Пластика.Вкупна Големина : 10.5 x 5.5 cm / 4.1" x 2.1"(L*W).Се Справи Со Боја : Светло Сина.Тежина : 24g.Пакет Содржина : 1 x Ножици.Ергономски дизајн пластична рачка погодна за двете левата и десната страна употреба, обезбедува удобен зафат.Одлично за хартија, занает или други сечење проект во училницата.0.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат