.

.

New
Карен Кеј Buckley Совршена Криви Ножици, 3-3/4-Инчен

Карен Кеј Buckley Совршена Криви Ножици, 3-3/4-Инчен

DEN 451.20

Количина на стоки
Достапно

Овие ножици функција меки рачки микро serrated ножот и заштитна пластична капак.Овој пакет содржи еден 3x3-3/4 инчи пар ножици.Тоа е Увезена објект.Изработени во Тајван.Карен Кеј Buckley е наменета на "Совршен Ножици" за сите ваши applique и средување на потребите.На се справува со се поголеми, cushioned за удобност и лесно може да се користи десно или лево раце.При користење на овие микро-serrated ножици ќе најдете дека тоа повлекува на ткаенина во ножеви наместо туркање на ткаенина далеку како со стандардни ножици.На ножеви се дизајнирани да ги намали сите на пат кон врвот.Заштитна пластична поклопецот е вклучена.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат