.

.

New
Нерѓосувачки Челик Ножици Мулти-Цел Ултра Остар Нож Shears Професионални Асиметрични Ножици Машина Занает Материјали за Шиење Ткаенина и Кожа

Нерѓосувачки Челик Ножици Мулти-Цел Ултра Остар Нож Shears Професионални Асиметрични Ножици Машина Занает Материјали

DEN 1699.20

Количина на стоки
Достапно

ВИСОК КВАЛИТЕТ MTERIAL : На асиметрични ножици е направен од премија од нерѓосувачки челик со бакарна позлата боја, која обезбедување на менаџирање сечење искуство дури и на најтешките материјали.СУПЕР ОСТРИ НОЖЕВИ : Со остар нож, идеален за речиси секој вид на задача, како што се шиење, прилагодувањето, dressmaking, quilting, сечење шема, промена, рака, занает и повеќе.ЕРГОНОМСКИ РАЧКА : Лесни рачка за контрола на прецизност и супер удобност.Пондериран и балансирано и да се чувствуваат одлично во вашата рака.МУЛТИ-ЦЕЛ НОЖИЦИ : Одлична за сечење сечење хартија, фотографија, картон, лента, кожа, ткаенина и други материјали за шиење, dressmaking, сечење шема, рака, занает.Одговара за статистика, занает соба, во студијата, училиште, кујна, апарати или други прилики.Големина на : (Должина) 200×(Ширина) 65 мм.Пакет Листата : 1pcs режа (не се вклучуваат било какви други додатоци).Пакет Листата : 1pc режа (не се вклучуваат било какви други додатоци)Тип : Асиметрични Scissors Material : Нерѓосувачки steel Size : (Должина) 200×(Ширина) 65 mm Color : Како слика show Notes : 1.Вистинската боја може да биде малку различен од сликата.2.Поради прирачник за мерење, големината може да има 0-0.3 cm разлика.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат