.

.

New
LLLD Бамбус Облека Решетката На Тркала Облека Управување со Полици и Фиока Слободни Стои Облека Виси Шини за Спалната соба Ходникот Дневна Соба (Големина : 90cm)

LLLD Бамбус Облека Решетката На Тркала Облека Управување со Полици и Фиока Слободни Стои Облека Виси Шини за

DEN 1052.88

Количина на стоки
Достапно

Сигурен Квалитет на Материјали за : Користење на висококвалитетни природни бамбус за естетска привлечност и трајни изградба.Добро обработени површини и агли се мазни и лесно се чисти.Голем Капацитет : одлична мултифункционален грб застане со две дното полици за чевли складирање решетката и капи рек; 2 круг - на чело бамбус куки за бесење капи, чадор, чанти, облека и др.; Држи вашата облека и додатоци секогаш организиран и уреден.Лесно Да се Движите : Дното 4 Тркала, лесно да се движите тоа за вашата спална соба, дневна соба, купатило.Работат нормално без тркала ако нема потреба да се движат;.Кавга - Бесплатно Собрание : Сите делови да се состави, алатки и чекор по чекор инструкции водич е овозможен за да ви помогне брзо и лесно да се постави.Ние, исто така имаат подготвено видео водич за да се изедначи на собранието.Високо - квалитетни Услуги на Клиентите : имаме совршена по - продажбата на гаранција, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Се создаде око - пријатни entryway со овој стилски Грб Рек Чевли Клупата!Корисни прилог на било кој простор за живеење или површина грб рек нуди извонредна сила, погодност, и флексибилност.Во утринските часови на зафатен работни денови, заштеда на вашето драгоцено време на пребарување, и спарувањето.Добредојдовте вашите гости со чист и уреден ходникот!Материјал : Bamboo Color : Како Слики Прикажан Грб Полици големина : 50cm, 70cm, 90cm Со тркала и фиока Пакет се Вклучени : 1 x Облека Рек 1 х Сет на Tools Note : 1. Ве молиме овозможи 0~ 1 инчен грешка поради прирачник за мерење; ви Благодариме за вашиот understanding2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект; ве Молиме да земете во реалниот како standard Notes : Настава и сите делови се вклучени, ве молиме контактирајте со нас ако нешто недостасува.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат