.

.

New
Teerwere Големи Закачалка со Чевли Рек Дрвени Мулти-Цел Складирање Чевли Клупата Стои со Врвот Прачка за Домашна Канцеларија Ходникот Спалната соба Грб Полици (Боја : Ф

Teerwere Големи Закачалка со Чевли Рек Дрвени Мулти-Цел Складирање Чевли Клупата Стои со Врвот Прачка за Домашна

DEN 962.40

Количина на стоки
Достапно

Се rustproof,совршен грб решетката и чевли за складирање клупата, ќе ви овозможи да се откажам вашата облека, торби, чадори и продавница за обувки, чување на кутии чанти во ограничен простор.Лесни, но цврсти,таписерии изработка,елегантен,издржливи и убави.Погодни за повеќе прилики,како на пример спалната соба,entryway,канцеларија,хотел и повеќе.Тоа е мулти-куки и класичен дизајн,овој здрав грб решетката е совршен начин да го одржувате вашиот дом уредни и чисти.Дали тоа е вашата палта, чевли,кеси, или марами,тие сите можат да се најдат своето место на овој мулти-цел багажник,вие веќе не треба да се кандидира помеѓу палто багажник, чевли полица,и плакари, кога се враќа од работа.Овој паметен грб чевли рек ви помогне да ги задржи вашите entryway уредни и чисти, додека се даваат уникатен и стилски изглед; поканува гости да се чувствуваат во home Package Вклучува : 1 x Грб rack Note : 1.Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.2.Ве молиме овозможи мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат