.

.

New
Sphynx Ќелави Мачка Облека Зима Faux Крзно Се Згусне Симпатична Леопард Snap Копчето Четири Нога Качулка Jumpsuit Облека Мачка Облека Пижами Миленичиња Облека

Sphynx Ќелави Мачка Облека Зима Faux Крзно Се Згусне Симпатична Леопард Snap Копчето Четири Нога Качулка Jumpsuit

DEN 607.20

Количина на стоки
Достапно

【Услужни и Удобен Материјал】Sphynx Ќелави Мачките немаат коса, така што нивната кожа е многу Осетливи и Ранливи.WQCXYHW Милениче Дизајнирани маици Изработени од Мек и Анти-Алергија Памук,Совршен за Sphynx Мачка. 【Симпатична Дизајн】Мека Faux Крзно Симпатична пижами направени од се рачно изработени и добро stitched.мачка пижами Едноставен, но добро Дизајниран според мачки " телото Линии, така што тие Совршено се вклопуваат нивното Тело.Оваа Мачка јакна е лесно да се повлече и полетување.Лабава Половината направени трчање и скокање повеќе леснотија и удобно.На"Мора да се Има"Дневни костими палто за Ќелави Мачка. 【Одговара 4 Сезони】Одлична за сите сезона, во есен зима,оваа Пот апсорбирање на мачка пижами е многу удобен за носење.Soft & Кожата-Пријателски,Лесни, удобно, топло и меко.На ткаенина држи вашата мачка тело дише и удобно како дома.Совршен за секојдневна облека, партии и фотографии се носат. 【Совршен Подароци за Мачка】Совршен милениче врвот подарок за вашите мали слатки.Совршен за Sphynx Мачка, Devon Рекс Мачка, Cornish Рекс Мачка и Peterbald Мачка и други. 【Мерки】Внимание : Сите овие Големина предлози се за Ќелави Мачка Само.M за Тежина 4.4-5.5 lbs.L за Губење 6.6-8.8 lbs.XL за Губење на 8.8-11 кг.XXL за Губење на 11-15 lbs.Ако Вашите мачки НЕ се ќелави, но како и нашите кошули, ве Молиме цел еден големина Поголема.Повеќе Големината информации ве молиме погледнете на големината на табелата подолу.WQCXYHW Милениче clothes This Мачка пижами е Совршен за Sphynx Мачка, Devon Рекс Мачка, Cornish Рекс Мачка и Петар ќелава Мачка.Материјал : faux fur Thickness : thicken Seasons : есен зима.Повод : Секојдневниот Носат, Спиење, Земајќи Фотографија, Одмор, Забава и сите други Прилики.Зошто Ќелави Мачка треба да носат мантил?1.Без заштити од Мачка влакна, Sphynx ќелави мачка е многу осетлива на температура и лесно да се повреди.2.Нивните Кул Кошула е многу погодна за облечи и преземање на слики.Толку Висок Квалитет Памучна Облека се доста е потребно да се заштитат и подобрат нив.Како да се Избере Облека за Ќелави Мачка?Во лето, Ние треба да се облекуваат за нив или да ги задржи подалеку директна сончева светлина за да се заштитат од изгореници.Во зима, Топла Облека се многу потребни за да ги задржи од Фаќање на ладно или да се замрзнат.Темперамент ature над 25 степени, тенки маици или вест ќе биде добар избор.Температура од 15-25 степени, тие треба да носат Медиум дебел памук палта.Температура од 10-15 степени, тие треба да носат дебел памук палта.Температура под 10 степени, тие треба да носат зима Памук-поместена јакна.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат