.

.

New
Крстот Бод Модели Божиќ Порибување PDF Модерна Смета Лесно Симпатична Лавови Божиќ Едноставен Крст Бод Дизајн за Почетници/Емили Персоналните Празник Чорапи DIY/Мат?

Крстот Бод Модели Божиќ Порибување PDF Модерна Смета Лесно Симпатична Лавови Божиќ Едноставен Крст Бод Дизајн

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

✅ ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ! ✅.Ова е ДИГИТАЛНА содржина.Оваа листа не е ниту завршено крст-крои НИТУ ЕДЕН КОМПЛЕТ.МАТЕРИЈАЛИТЕ НЕ СЕ ОПФАТЕНИ!.Смета крстот бод модели се дизајнирани за да биде лесно, совршен за почетници!.Купи 3 крстот бод обрасци, да се добие како подарок.По купување на три модели, пишете ми порака, укажуваат на крстот бод моделот кој вие би сакале да добиете како подарок.Ве молиме движете се надолу на страната и да прочитате повеќе детален опис на производот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат