.

.

New
Кутре Обука за Полнење 6 Компјутери Кучиња Поводник Кучиња Clicker Куче Сад Ултразвучно Свирче Милениче Тренер Кутре Обука Поставен Кутре Обезбедува Дополнителен Ком

Кутре Обука за Полнење 6 Компјутери Кучиња Поводник Кучиња Clicker Куче Сад Ултразвучно Свирче Милениче Тренер

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

【Кутре Обука за Полнење】 - кучето обука за полнење вклучени се Лизга Јаже Куче Поводник, Куче clicker, Куче Џвакање играчка, Ултразвучно Свирче, Куче Сад, Јака Pendant Прозрачна, е направен од пријателски материјал,нетоксичен и безбеден, и дизајнирани со компактна големина, одлична текстура. 100% сигурност, силни и издржливи. 【 Лизга Јаже Куче Поводник】 : Нашата 5ft лизга-на поводник е супер лесен за употреба и не бара јака или подигнат.Куче поводник лизга лесно и удобно во текот на нивниот шеф.Јажето е мазна, овозможувајќи да се лизга во место лесно кога вашиот pup е облечен поводник.Мисловните крои држи вашиот pup безбедно.На поводник и стегната кога вашето куче повлекува, обезбедување на чарли, што им овозможува со нив знаат кога да се запре влечење.Нема потреба да се грижите за големината со овој поводник - тоа е една големина која е идеална за сите!. 【Куче обука clicker】 : научен метод на обука puppies и млади возрасни миленици безбедно и лесно, и може да се користи за да се обучуваат вашето куче е основна послушност, трикови, сигнал за кога тие направиле нешто десно, или да го поправи лошо однесување ; Доаѓа со еластична лента за околу ремени за да ги спречи да се фрли ; Голем Копчето притиска лесно и доаѓа право назад без да се заглавени ; Идеален звук рамнотежа, не е премногу висока, ниту премногу мека. 【 Расклопна Сад】 : Куче чинии се направени од висок квалитет со силиконска , без мирис, трајни и пријателски.ГОЛЕМИНА : 5.1 X 3.5 X 2.1 инч.на расклопна сад за хидрат вашето куче, додека надвор обука и расклопна сад може да се користи и како сад за храна.Удобен расклопна дизајн за заштеда на простор, едноставно се водат и се свитка настрана,кои се добри за патување,пешачење,кампување. 【Ултразвучно Свирче】 : Ултразвучно обука свирче за кората контрола, наставата команди, трикови, се јавите на вашето куче оддалеку ; Лесно се учат на вашето куче неограничен број на команди како што се седне, да дојде, престанете да го лае, престој, и повеќе, со користење на секвенци дека само тој/таа се разбере ; Сребро, лесни молчи кората управувач за кучиња од сите големини и раси.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат