.

.

New
Ucland 16mm x 18mm Завртки Ореви Метрички Хром-vanadium Челик Отворен Крај Клуч

Ucland 16mm x 18mm Завртки Ореви Метрички Хром-vanadium Челик Отворен Крај Клуч

DEN 146.16

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : отворен крај клуч; тип : двоен завршува У облик на отворања.Отворање дијаметар : 16mm x 18mm; материјал : хром-vanadium челик.Големина : 175 x 36 x 7mm/ 6.9" x 1.4" x 0.28" (l*w*t); Боја : Сребро на Ѕвонење.Тежина : 124 G.Пакет Содржина : 1 x отворен крај клуч.Направени од појачани и умерен пад фалсификувани хром vanadium челик.Идеален за поврзување на регулаторите да Гас шишиња (ве молиме проверете ја вашата регулаторот орев големина првиот).погодно да се користи за затегнување и расклатување завртки, навртки и други.Двоен-заврши отворен крај тип клуч со различни големини.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат