.

.

New
Lovejoy 69790445373 HERCUFLEX FX Серија 45373 FX 5.5 S Челик Цврсти Центар, 8-7/8 се Роди, 11.28 OD, 2 x 3/4 Keyway, 6.91 Должина Преку Создаден

Lovejoy 69790445373 HERCUFLEX FX Серија 45373 FX 5.5 S Челик Цврсти Центар, 8-7/8 се Роди, 11.28 OD, 2 x 3/4

DEN 1874.40

Количина на стоки
Достапно

Обвиткан завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат