.

.

New
Koloa Surf Mens Класичен Бран на Логото UPF 50 Rashguard Tees во Големина XS-4XL

Koloa Surf Mens Класичен Бран на Логото UPF 50 Rashguard Tees во Големина XS-4XL

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

Koloa Surf Mens Класичен Бран на Логото UPF 50 Rashguard Tees.Овие tees се водат и се движи со вас додека сте пливање или за време на вода активност.Дизајниран за борба против УВ зраци и влага, овие високи перформанси tees, исто така, имаат Posi Charge технологија за заклучување во бои. 5.9-унца, 90/10 поли/spandex водат џерси со Posi Charge технологија.UPF оценка на 50. Трим, удобно се вклопуваат.Raglan ракави.Underarm gussets.Во Големини : X-Small(32-34), Мали (35-37), Средна (38-40), Големи (41-43), X-Large (44-46), 2 X-Голем (47-49), 3 X-Голем (50-53), 4 X-Голем (54-57).Koloa Surf Mens Класичен Бран на Логото UPF 50 Rashguard Tees.Овие tees се водат и се движи со вас додека сте пливање или за време на вода активност.Дизајниран за борба против УВ зраци и влага, овие високи перформанси tees, исто така, имаат Posi Charge технологија за заклучување во бои. 5.9-унца, 90/10 поли/spandex водат џерси со Posi Charge технологија.UPF оценка на 50. Трим, удобно се вклопуваат.Raglan ракави.Underarm gussets.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат